| AvalohAlyn a întrebat:

Ajuta uleiul de peste omega 3 cu adevarat la memorie si concentrare? A luat si a simtit REZULTATE?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Eu am luat ulei de peste si ginseng inainte de examene cand avem mult de invatat si trebuia sa ma concentrez. Pot sa zic ca m-a ajutat.

| FordMustang a răspuns:

Da, este foarte bun, oxigeneaza creierul. Am facut sport si postul meu era unul in care aveai raspundere si trebuia sa gandesti cat mai repede cea mai buna varianta. E bun.