| anonim_4396 a întrebat:

A disparut kent white si a aparut kent core!
As vrea sa stiu cata nicotina, gudron si altele, contin aceste tigari.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce contează câtă nicotină are, toate sunt la fel de otrăvitoare ca orice fel de fum pe care-l inhalezi, fie el de la tutun, paie, sobă, incendiu etc. datorită monoxidului de carbon rezultat în urma arderii.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Kent core are filtru triplu conceput să rețină mai mult gudron, dar tot fum inhalezi...

| io09675 a răspuns (pentru anonim_4396):

Omu te a intrebat cata nicotina are si tu raspunzi cu efectele nocive. Am inteles ca vrei sa informezi lumea, dar daca mergi pe langa subiect macar scapa si raspunsul de care omu asta are nevoie laughing

Raspuns 2022?

| Tanase_Andreea_Oana_1973 a răspuns:

4mg, 7mg nicotina

| Junior_Becze_1981 a răspuns:

Cat gudron si nicotina contine kent 4?