| Danyzzz10 a întrebat:

A folosit careva azitromicina capsule filmate sau Skinoren? Pareri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Personal am fost incantata de azitromicina, am luat 2 luni cu intrerupere de o luna, eu aveam cosuri si pe fata si pe spate si cele de pe fata nu mi-au trecut f mult insa intr-o luna de zile aveam pieptul si pielea de pe spate foarte fina, fara urma de un cos.Partea mai putin placuta este ca costa destul de mult, adica azitromicina costa cam 55 ron si avea doar 3 pastile.Nu uita sa il iei cu niste pastile care protejeaza stomacul si facatul, o sa observi ca te va arde tare stomacul.
Eu de cativa ani am tot folosit skinoren...la inceput si-a facut efectul dar cu timpul tenul meu s-a obisnuit cu el si nu si-a mai facut efectul.De gresit am gresit si eu pentru ca dupa cateva luni nu am facut pauza, nu l-am intrerupt.Acum folosesc isotrexin pentru ca skinorenul nu isi mai face efectul.

| adriangabor92 a răspuns:

Adi_gabor92

| Hypathia a răspuns:

Skinoren la mine nu a avut nici un efect, poate are la tine. Bafta!

| UNfriendLY a răspuns:

Zineryt + Skinoren, am incercat eu, am ramas placut surprins!

| psyour a răspuns:

Skinoren nu e bun.incearca zineryt da nu le combina cum zice cineva mai jos