| AgaIWTD a întrebat:

A folosit cine crema de slabit Slim Excelle? Cum a fost?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Este doar o poveste ca ajuta. Nu ajuta la nimic, doar bani risipiti. Mai bine incearca o alimentatie sanatoasa si fa sport. Nu-ti risipesti nici banii si o sa ai si rezultate.La fel am facut-o si eu si am slabit 16 kg fara creme care cica te ajuta, dar nu sunt bune la nimic.

| Pardelian a răspuns:

Fina si cremoasa. Inca esti tanara dar cu vremea vei afla ca reclamele nu spun adevarul nu e chiar asa miraculoasa. Daca vrei sa slabesti ai nevoie doar de vointa si exercitii fizice

| Andeluzia1409 a răspuns:

Vezi aici mai multe detalii despre crema Slim Excelle cat si pareri de la utilizatori www.solutiidetop.ro/slim-excelle-pareri-forum-pret/

| Feier_Mirela_1982 a răspuns:

Eu am folosit-o dar nu este de nici un ajutor o crema deerda pe bani frumosi