| Petro_Paveliuc_1982 a întrebat:

A slabit cineva dupa ce a folosit eco slim, sau e reclama mincinoasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Reclama mincinoasa. Iti pot da in scris si semnat, daca vrei.

Sau hai sa nu ne aruncam sa-i facem mincinosi, pentru ca ei scriu acolo cu litere mici ca "Rezultatele pot sa difere de la o persoana la alta" adica in traducere, "daca noi iti spunem tie ca o persoana a slabit 10kg cu produsul nostru si tu il iei si te ingrasi 10kg, noi ti-am zis ca rezultatele pot sa difere" asa ca nu mint cu nimic.