| dynasmile21 a întrebat:

Buna a folosit cineva capsula de slabit Super-slim? Ce efecte secundare a avut la voi? Ati slabit intr-adevar?

Răspuns Câştigător
| alex_8722 a răspuns:

Mama mea a folosit...intr-adevar simti ca ai mai multa energie... dar daca intrerupi si nu mai iei pastile te ingrasi mai tare decat erai inainte si nu slabesti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un blog unde ai ce vedea...

| pisicel_5329 a răspuns:

Mananca sanatos si fa mult sport! :* Asta sigur va functiona! la mine merge de fiecare data. Fa-ti in fiecare zi un meniu de dimineata pana seara cu mici gustari intre mese! poti gasi pe google astfel de meniuri! bafta :*