| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva benzi pentru albirea dintilor? Crest/Listerine? Dau rezultate? Sunt periculoase petru sanatate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| zamy a răspuns:

Sunt foarte bune cele de la Crest. Cele de la Listerine nu se mai fabrica si nici nu dadeau rezultate uimitoare. Cele de la Crest Whitestrips iti ofera o albire graduala, le folosesti timp de 7-14 zile, si functioneaza prin peroxidul de hidrogen care deschide porii smaltului si oxideaza petele pe interior.

| AlexStoica98 a răspuns:

Eu nu le-am folosit