| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva Biomicin Urinar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| zilog a răspuns:

Poti sa il iei dar pentru că am citit despre el si mi-a dat senzatia ca nu o sa te scape de problemă ci o sa te facă doar să nu mai simți că ai o problemă! Iar poate că tu vrei să și scapi de problemă așa că m-a învățat un om deștept să vorbesc să nu mai recomand eu medicamnete altora ci să spun în felul următor:
"Dacă aș avea eu acestă problemă aș mai lua complementar pastile cu albastru de metilen gen Uractiv forte
plus dacă aș avea bani și chiar aș vrea să scap de problemă aș mai cumpăra 1 sticlă de argint coloidal ionic ppm 77
https://www.emag.ro/......D04GTHBBM/

Si aș bea din ea câte un dop la fiecare 2 ore
apoi când s-ar termina aș mai lua incă una
cred că o sticlă mi-ar ajugne undeva la 8 zile
apoi după 16 tratament adica vreo 3 sticle consumate
bine inteles cu toate celelalte lucruri
aș merge să fac din nou analize să văd dacă mai se regăsesc viruși bacterii paraziti... ciuperci și cred că ar fi perfect "