| lau90 a întrebat:

A incercat careva Eurovita pentru par si unghii >-- http://www.efarma.ro/images/products/img_974_2.jpg sau Aspasia, tot pentru par si unghii >-- http://www.efarma.ro/images/products/img_7950_2.jpg?
Demult ma cam bate gandul sa-mi cumpar una din astea dar nu stiu daca chiar functioneaza si isi face treaba.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Fiica mea foloseste, si este la a 3 a cutie, a zis ca le abandoneaza, nu se vede nici o inbunatatire, ea cu unghiile nu are probleme, cu parul, ii cade, si creste foarte greu, sa stii ca nici un tratament nu da randament in cresterea parului, stoparea caderii, cred ca tot un tratament natural e mai benefic...alegerea iti apartine.

| caramela a răspuns (pentru caramela):

Am omis sa zic ce foloseste, e vb de Aspasia...

| Kazimir a răspuns:

Nu sunt bune. Îți recomand Forcapil sau Revalid (desi revalidu funcționează doar la unii). Dar sunt destul de scumpe. Peste 100 ron cutia.