| opacatoasa a întrebat:

A încercat cineva acea "dietă" cu miere şi scorţişoară, dimineaţa şi seara? Aţi simţit vreun efect? promit fundă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Marilly a răspuns:

Nu pierde timpulin zadar.desi orce dieta tinuta stricta poate aduce rezultate bune insa timpul este prea scump de aceea trebuie sa il folosim cu intelepciune.cauta o alta dieta mult mai efectiva...eu personal cunosc limba rusa si iti trimit un link unde sunt diete sanatoase si efective.
http://superpohudenie.com/

| Danielle001 a răspuns:

Sora mea a incercat. A dat roade. E buna pentru diverse boli sau raceli. Funda?