| CobraGuy a întrebat:

A incercat cineva hormoni de crestere HGH, daca da, ce efecte benefice/secundare ati intampinat? (In afara de cresterea in inaltime) Mersi happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
24 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Tu pentru ce vrei sa iei HGH?

Răspuns utilizator avertizat
| DeathIncarnate a răspuns (pentru CobraGuy):

Îți recomand totuși creatina(pură), sau zer.
Am făcut 10 ani de lupte deci crede-mă că știu ce spun.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru CobraGuy):

Nu sări direct pe HGH, nu e cea mai bună soluție(după mine).
Uite îți mai arăt ceva tot pentru masa musculară:
https://www.4fit.ro/......rotein-1kg

Oh și, nu neglija mâncarea. căci toate astea merg mână-n mână cu alimentația.

Răspuns utilizator avertizat
| DeathIncarnate a răspuns (pentru CobraGuy):

Zer de la branza, incearca sa-l bei daca poti

| anonim_4396 a răspuns (pentru CobraGuy):

Masa muscularã e 50% antrenament 40% alimentatie si 10% suplimente.
Mai bine te documentezi decât sa bagi pastile in tine.

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

0% suplimente daca alimentatia este asa cum trebuie.

| Catrice a răspuns:

Acum vrei sa fii înalt și plin de coșuri rolling on the floor
Subscriu ce am mai spus: dacă genetica nu te ajuta, slabe șanse sa te ajute prea mult altele.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru CobraGuy):

Eh, am văzut creștere și. stop! Cine sa citească mai departe...

| aXy99 a răspuns (pentru Catrice):

Nu cred ca poate face cosuri de la hormoni de crestere. De la steroizi da.

| Catrice a răspuns (pentru aXy99):

Ideea e ca el deja are coșuri. happy Avea o întrebare despre asta cu o zi înainte.

| aXy99 a răspuns:

Odata ce ti s-au inchis cartilajele de crestere nu mai ai cum sa te inalti. Iti vor creste toate viscerele, inclusiv inima. Nu stiu de penis laughing
In masa musculara vei creste lent, treptat, nu stiu daca vei observa la doze mici si pe perioade scurte de timp. Sunt prea multe efecte adverse pentru a merita sa consumi. Mai bine faci un ciclu de steroizi daca tot vrei sa te faci mare, macar stii ca va functiona. Nu iti recomand, dar decat sa iei hgh...

Răspuns utilizator avertizat
| Panamax a răspuns:

O sa-ti creasca sanii si fundul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a fost recomandat de un doctor, sau de ce vrei sa iei?
Vezi sa s-ar putea sa nu- cresti in inaltime, si altceva sa creasca in tine.
Inaltime e predispozitie genetica, aia se i-au doar in cazuri de deficiente de crestere, nu ca Iti pare tie Smecher sa iei. Si Messi a luat hgh si tot scund e.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru CobraGuy):

Te recuperezi si menti din toate punctele de vedere ca un tânãr de 20 de ani, daca esti bosorog de 40-60 de ani. Iti mentine vigilitatea

| Adi88 a răspuns:

Ia și o să te, trezești dimineața cu patru copie și doua p...

Răspuns utilizator avertizat
| Adi88 a răspuns (pentru CobraGuy):

E telefonul, tălălăule laughing) trebuie sa dezactivez, ca îmi apare jos în bara tot felul de tampenii, dă sa mă corecteze da mai tare ma incurcă, talalaule care ești tu tălălău laughing

Răspuns utilizator avertizat