| Rux_5597 a întrebat:

A incercat cineva sa se ingrase luand capsule de laptisor de matca? Ce rezultate ati avut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercat cu lapte praf pentru bebelusi, formula 2, miere cu propolis, pastile cu laptisor de matca si garlic de la calvita 100%

4 răspunsuri:
| zorialbi a răspuns:

Eu iau de vreo 2 saptamanani capsule cu laptisor de matca ca sa-mi dea energie ca obosesc foarte repede si nu m-am ingrassat deloc desi as vreahappy

| hamsterx a răspuns:

Si eu vreau sa ma ingrash, deci astept cu nerabdare raspunsurilebig grin

| Live.Laugh.Love a răspuns:

N-am incercat laughing

| julieta a răspuns:

Cine reuseste sa imi spuna si mie, imi doresc f mult sa mai iau in greutate dar raman cu speranta sad