| SunshineLove14 a întrebat:

A incercat cineva toate produsele din gama "Stop Acnee" de la Gerovital Plant? Dau rezultate bune? Devii dependent de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu dau rezultate.Acneea este datorata varstei, la pubertate. Poti sa te dai cu orice, la anumiti oameni nu are efect nimic.

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Evita produsele astea exagerat de comerciale, cele de la Avon, Oriflame, Gerovital, mai ales cand vine vorba de ten.
Tenul e foarte sensibil si trebuie sa ai grija de el.
Eu folosesc, pentru cosuri, Garnier Roll- On Pure Active. E foarte bun, in 2 zile scap de cosuri.
Il folosesc in combinatie cu sapunul solid din gama Dove, cu care ma spal zilnic.
Daca ai probleme foarte mari cu acneea, consulta un dermatolog.
Nu degeaba are studii superioare si o diploma.
Succes!

| Okami23 a răspuns:

Le-am folosit, mi-au dat mai multe cosuri

| simina96 a răspuns:

Eu le-am incercat pe toate.Nu pot spune ca sunt extraordinare, dar si-au facut treaba.Depinde de fiecare ten in parte cum reactioneaza.

| tlaura a răspuns:

Eu nu am devenit dependenta de ele, dar imi plac mai mult produsele de la avon big grin

| genTlemeNNN a răspuns:

Iti garantez nu dau rezultate prietena mea a folosit si ii apareau mai multe foloseste avon. happy

| XxRoxyxX a răspuns:

Eu am tot tratamentul si este foarte bun. Nu devine dependenta. Eu dupa ce am scapat de cosuri nu m-am mai dat vreo 3 sau 4 luni, timp in care nu am mai avut probleme. Cand imi revin problemele cu cosurile incep sa il folosesc iar, apoi iar mai fac pauze.