| Dexter_8386 a întrebat:

A tinut cineva cura de slabire cu produsul cafeform (cafea verde decofeinizata), si daca da, ce poti sa-mi spui. Eadevarat ca este 100% naturala, slabesti sau te imbolnavesti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CodrutM a răspuns:

Unu la mana: Jur ca e prima data cand aud de cafea verde.
A doua la mana: La fel ca si ceaiul verde, cafeina aceea iti accelereaza ritmul metabolic si are efect diuretic.
Deci... iti spun de pe acum, fara o alimentatie pusa la punct si efort fizic de tip aerobic arunci banii pe geam.

Primele 3-4 kg pe care le vei da jos v-or fi apa si continut intestinal apoi vei stanga intrebandu-te unde ai gresit.

In concluzie... sunt o tampenie. Nu exista scurtaturi pentru un corp armonios ci doar un stil de viata sanatos (antrenament, alimentatie, odihna, lipsa viciilor daunatoare corpului).

2 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti e nevoie sa-ti schimbi stilul de viata cu unul sanatos si daca vrei sa-ti mentii greutatea traieste in continuare sanatos. Poti folosi suplimente nutritive naturale care sa te ajute sa slabesti http://aloeveraforever.ro/cum-am-slabit-35kg

| myoblondutza a răspuns:

Im da...e deja a 3a zi si nici un gram in minus...