| cocacola_7093 a întrebat:

Buna TPU de la ce varsta poti incepe sa consumi CafeForm (cafeaua aceea de slabit http://www.cafeform.ro/cafea-slabire-acasa/ )? fundita:D

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AlexaMaria090997 a răspuns:

Se pare ca exista o cafea rara, Cafe Form, care slabeste, avand ca ingredient principal Svetol.
Un studiu clinic (publicat intr-o revista stiintifica din Franta) realizat pe un esantion de 50 de persoane, cu varste cuprinse intre 19 si 75 ani, a demonstrat din punct de vedere stiintific actiunea de slabire a Svetol datorita efectului sau de ardere a grasimii.
Deci cam pe la 18-19 ani poti incepe sa consumi aceasta cafea... daca ai mai putin de 18 ani poti manca sanatos si fata prea multa paine.credema daca mananci paine o sa te ingrasi.fiind vara incearca sa mananci fructe sau legume.eventual iti faci o salata. sper sa te-am ajutat:*. funtita.thinking

| Andeluzia1409 a răspuns:

Nu prea sunt recomandate minorilor, daca vrei mai multe detalii despre pastilele de slabit si cafeaua verde, vezi pe http://solutiidetop.ro/