| buzeduulci a întrebat:

A tinut cineva dieta daneza? are efecte yoyo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele! Asta daca nu vrei sa cunosti efectul yoyo!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| buzeduulci explică (pentru anonim_4396):

Draga mea, eu nu beau bauturi acidulate de fapt nu beau decat apa si rareori suc natural de fructe. fast food nu mananc.winking
prajeli nici atat. mama nu a mai gatit cu prajeli de ani buni. lactatele nu`mi plac...

insa mananc paine uneori si dulciuri-adica mai o prajitura mai o ciocolata si cam atat...