| anonim_4396 a întrebat:

A tinut cineva dieta danezA? Stiu ca dieta tine 13 zile dar eu vreau sa o tin pana slabesc toate kg pe care le am in plus. Voi cum ati facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Nelllyysss a răspuns:

Eu tin o cura si slabesc 5-10 kg pe saaptamana si nu glumesc! Iti sugerez sa nu mai tii acel regim pentru ca te va deregla! Funda?

| Ancutzazurly a răspuns:

Tot sportul te poate face sa ajungi la formele dorite! O dieta iti poate nenoroci sanatatea. Daca tot vrei sa ti cont de alimentatie....nu te lua dupa gura lumii sau dupa reviste....mananca moderat si mai ales fa sport.