| nauca a întrebat:

A tinut cineva dieta Oshawa? Cam ce rezultate ati obtinut? (ps - pentru necunoscatori, este o cura de dezintoxicare, dincolo de slabire)
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am tinut-o, este foarte eficienta, si acum mi-as mai face putin grau prajit sau budinca de mei. Am tinut-o timp de 4 ani timp in care am renuntat si la carne, si mi-am rezolvat problema de sanatate. Singura chestie amuzanta era ca atunci cand mergeam in vizita la masa prietenii ma intrebau, " mai dar tu ce maninci cu ce sa te servim, saraca de tine, e chiar asa grav de nu mai poti manca nimic?". Succes!

6 răspunsuri:
| octavianpas a răspuns:

Eu iti pot recomanda detoxifierea organismului cu gel de aloe si ceai din muguri de aloe de la Forever Living Products.Sunt naturale si rezultatele sunt vizibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, dar doar oshawa 7 - nu am slabit foarte mult, dar m-am "curatat" (ten mai frumos, digesie mai buna, am mai scapat de celulita, etc).
Ar fi cazul sa il repet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@mimi71: si eu tin in acelasi ritm cu tine, tot de 4 zile, azi m-a dat peste cap bila, dar asta e! rezistam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am slabit 7 kg in 10 zile cu oshawa. ma simt excelent. Cred ca voi mai inca 10 zile

| mimi71 a răspuns:

Da, sunt in a doua zi de cura! si al 3-lea an cand o tin! succes!

| mimi71 a răspuns:

Buna! cine mai tine regimul Oshawa? sunt in a 4 zi de regim. ma gandeam ca poate cineva are nevoie de incurajari?!?!