| anonim_4396 a întrebat:

A tinut cineva cura de slabire a Nicoletei Luciu? Daca da, ati avut rezultate bune?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar am incercat exercitiile fizice pe care le face Nicoleta Luciu pentru abdomen si dezvoltarea musculaturii mainii si au avut efectwinking. Vorbesti de cura cu compot si supa de pui, nu? Am citit ca nu e buna pentru sanatate, nu ti-o recomand.

3 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu nu am tinut-o happy
Dar sti cum se spune : Incercarea moarte narehappy
Incearca si vezi daca da rezultate big grin

| M' a răspuns:

Buna.am tinut eu cura Nicoletei 2 saptamani.in care am slabit 9 kg dar pe care le-am pus inapoi dupa ce am renuntat.Nu e greu de tinut prima zi supa ti se pare oribila dar din a4-5 zi e chiar delicioasahee heedupa ce am renuntat manacarea mi se parea ft sarata deoarece 2 saptamani nu am mancat deloc sare numai compot, supa si carne pe gril.eu am pus inpoi 6 kilograme deoarece am macat dupa cele 2 saptamani dulciuri, paine si sucuri in cantitati mari.acum m-am apucat iar dar de alta dieta.