| andreea_9905 a întrebat:

A trecut 1 saptamana si de cand am facut cauterizarea, la inceput a curs un lichid maro deschis si de vreo 4 zile curge aproape numai sange iar din 10 in 10 minute ma iau dureri de burta si daca ma intind cata incep durerile si la putin efort la fel, este normal? Multumeschappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| carmenzo a răspuns:

Nu te speria happydesi eu personal maine as merge la medic cu cat mai repede cu atat mai bine te puphappyStai linistita ca o sa fie ok

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca e bine sa mergi la un control, nu mi se pare normal.

| nicky a răspuns:

Nu e normal, trebuie sa mergi inapoi la medicul care te-a cauterizat, cat mai repede.

| andreea_9905 explică:

Da multumesc mult fetele ma-ti speriat de numahappy
Multa sanatate si vouahappy

| endofstory a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic decat Multa sanatate!