| Daniel1122 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru legat de o chestie.
Acum o luna și ceva am facut-o cu prietena mea fără prezervativ, dar a durat foarte putin și nu mi-am dat deloc drumul.A avut dureri de burta, i-a venit stopul doar ca i-a curs foarte putin, a curs 6 zile, 7 a curs sange + sange maro in ultimele zile.Acum,inainte sa ii vina din nou stopul are dureri de burta, o dor sanii, putin capul, doar ca ii curge mult lichid alb.Voi ce ziceti? Ar trebui sa îmi fac griji cu privire la acest lucru?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal NU ai nici un motiv de a fi ingrijorat, mai ales daca dupa o sangerare menstruala care a durat 6-7 zile, (cat se poate de normala), NU au mai fost intretinute acte sexuale in timpul acestui ciclu menstrual. Fiindca in prezent au aparut si se manifesta simptomele premenstruale caracteristice (are dureri de burta, o dor sanii, putin capul,) in urmatoarele zile va porni si menstruatia mult asteptata. Negresit. Multa sanatate!