| Radandam a întrebat:

Acum 3 ore am luat o gumă orbit, si am mestecat-o vreo 2-3 minute,dupa ce am scuipat-o,la scurt timp,parca am simtit ca am un disconfort in gat,nu am inghitit guma,habar nu am,imi e frica cand am bagat guma in gura sa nu fi fost ceva pe ea, gen albina sau chestii din astea.Acum au trecut 3 ore de atunci,si inca nu am ajuns la spital, nu stiu ce sa fac.Sa fi fost ceva pe guma aceia? sau habar nu am.Astept pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa fi fost ceva pe guma aceia?" - să te fi uitat cu un microrscop la ea, poate colcăia de covizi!

| johnnny123 a răspuns:

Bine ca nu ai orbit de la guma orbit