| fearlessss a întrebat:

DACA cineva nu a stiu e intr o sticla si a luat o gura, dar a simtit gust ciudat si a scuipat tot imd...in caz ca era otrava, i se poate intampla ceva? Nu a inghitit nimic.s a clatit s a spalat cu pasta de dinti in toata gura?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Nu stiu, poate tuica. Ce scrie la ingrediente? Oricum nu e otrava daca e in sticla sigur e de consumat.

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Nu pateste nimic atunci, daca nu a inghitit deloc. Dar ce gust avea, nu poti sa zici ce anume a fost? Vopsea sau diluant, benzina?

| fearlessss explică (pentru AtateaConditii):

Nu stiu ca explic.e posibil sa fi fost doar bautura..pe sticla continea 40 la suta alcool. poate de aia era ciudat, avea gustul putin asemanator cu spirtu, da putin mai ciudatel nu stiu sa explic un gust din acela de chimicala imbinat cu alcool nu stiu....pe sticla scrie BALTI mai jos scrie 40 %alcool....ai idee daca e vreo bautura asa?

| fearlessss explică (pentru AtateaConditii):

Scrie in chineza la ingredientelaughingOricum dadea pe sticla un site si am aflat ca e vinhappyCiudat vin..ciudat raulaughingMersi mult ca mi ai raspuns, Funda

| AtateaConditii a răspuns (pentru fearlessss):

Cu placerehappy.

| AtateaConditii a răspuns (pentru fearlessss):

Nu stiu, poate tuica. Ce scrie la ingrediente? Oricum nu e otrava daca e in sticla sigur e de consumat.