| Ionut113123 a întrebat:

Acum 30 de minute m-am lovit cu capul de perete (din greseala) nu am lesinat, nu mi-am pierdut memoria, m-a durut capul doar 30 de secunde. Intrebarea mea este se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Un simplu cucui si atat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai reusit sa scrii aici e clar ca nu ai nimic.

| Donsavas a răspuns:

Nu.

| Justusee34 a răspuns:

Depinde cum arata
Daca arata normal nai probleme