| Jimmy69 a întrebat:

Acum 4 zile am avut un incident la sala si mi-a cazut o gantera de 25 de kg pe bratul drept, in portiunea degetului mic putin mai jos... Am avut in prima seara gheta in locul implicit, insa nu mi-a trecut. Ma jeneaza bratul simt o durere cand incordez pumnul, cand joc basket, tastez etc.

Ce credeti ca am? Ce ma sfatuiti sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dreeionut a răspuns:

Sa stai linistit pana iti trece, nu forta.