| Cristian2003 a întrebat:

Acum 4 zile am facut o operatie de varicocel fiindca aveam testiculele inegale,ma durea cand le atingeam si aveam niste umflaturi,in prima zi dupa operatie venisera la normal si nu mai erau inegale,dar azi am vazut ca sunt iar inegale si ma doare stangul in continuu insa nu mai am umflaturile alea, ce-as outea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xerxes1 a răspuns:

Astepti.
Daca cumva se mareste o sa te operezi si de hidrocel.Cam asa se intampla vin la pachet astea doua.
Si in 90% din cazuri la stangul.