| idkwhat123456 a întrebat:

Acum câteva zile am văzut la televizor o reclamă despre un medicament pentru stări de anxietate, depresie și tulburări de somn și acum nu mai văd reclama. Îmi poate spune cineva cum se numea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns:

Sincer, nu știu. Dar îți recomand cu mare drag pastile de sunătoare.
Una dimineața si una seara. După o perioadă iei doar seara.

| iAMVi a răspuns:

Probabil Sedatif PC