| Anonima501 a întrebat:

Acum ceva timp am auzit despre o reteta de slabit musli pus in apa,nu imi mai aduc aminte reteta ma poate ajuta cineva? Sau niste sfaturi de slabit, cel cu apa il stiu beau destul de multa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| InYourMind a răspuns:

50g musli 100ml apa dim pranz seara suplimentat cu fructe si legume

| GrecuMariaaa a răspuns:

Hmm, sport si somn.
Invata totusi sa ti iubesti corpul asa cum e. Mi a luat ceva sa mi dau seama ca un un corp feminin este unul cu rotunjimi nu unul slab de manechin. Dar totusi e bine sa fie fit si sa existe o talie micuta.
Iti recomand sa faci incalzirea de la scoala + cateva abdomene si exercitii pentru picioare.
E suficient si nu dureaza mai mult de 10 minute.