| BrisStina a întrebat:

As dori daca se poate o reteta de slabit usor si destul de repede. Sper ca ma puteti ajuta. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

Uite aici una luata de pe internet:

La orele 7-8 O se ia ceasca de cafea (amestec), ceai sau lapte degresat, neindulcite cu zahar

La ora 10 se servesc 2 mereOrele 12-13 se servesc 10 g margarina, 130 g carne fiarta sau la gratar, o farfurie de legume fierte sau crude (fara paine) Ora 16: 30 g branza de vaca La ora 18 3 mere Iar la ora 20: 2 oua sau 130 g peste fript.

Veti bea apa simpla sau ceaiuri caldute diuretice din plante.

Cu ajutotul acestei diete veti putea slabi cu 150-200 grame pe zi, fara sa va simtiti infomentati sau sa va puneti in pericol sanatatea.

2 răspunsuri:
| cld2011 a răspuns:

Hey.am auzit de bine despre tomato plant. nu le-am incercat inca...

| Kitty_7799 a răspuns:

Pfff.incearca regimul cu supa de varza. Eu am vrut sa il tin, dar nu am reusit mai mult de 3 zile laughing