| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo 5 luni mi-am bagat din greseala o hartie foarte mica de hartie,dar foarte mica in nara dreapta. De vreo luna,doar cand ma pun in pat sa dorm mi se infunda nara dreapta, dar nu in fiecare seara, de vreo 4 ori pe saptamana, si chiar si noaptea.Chestia e ca, mai rar mi s-a infundat in loc de cea dreapta, cea stanga si asta nu inteleg de ce. Ce trebuie sa fac? Daca nu ma duc la doctor se poate intampla ceva mai grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Pune degetul pe nara stanga si sufla bresc si tare(inspira aerul pe gura si expiri pe nara dreapta) si sper sa zboare hartia funda?

| Ghosts a răspuns:

hartie foarte mica de hartie.
Dece ai facut asta? Plangi, si suflati nasul, va iesi.