| iHateLuckyPersons a întrebat:

Mi se infunda nasul in ultimul hal toamna si iarna,nara stanga cel mai rau,am observat ca il am infundat rau de tot noaptea cand ma pun in pat si dimineata cand ma trezesc,daca dorm pe partea dreapta se infunda nara stranga si invers,am incercat si cu pulverizator, se desfunda 5 min dupa isi revine,am incercat si cu clinsin med,nici o ameliorare, ce as mai putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| gigite a răspuns:

Recomand biomicin sirop sau pastile, eu actual am gasit pastile, arata ca omega-3 si are efect! multa sanatate iti doresc!

| Bogdann1107 a răspuns:

Nu lua pastile, ai rinita mai mult ca sigur si eu patesc la fel...du-te la orl sa iti faca un test pentru alergii si sa iti ia cu betisorul secretie.
Si in functie de rezultat ia pastile nu baga aiurea.
Sanatate