| alinel0808 a întrebat:

Acum vreun an am slabit 14 kg, si de atunci ma mentin, iar dupa ce am slabit si am ajuns la greutatea dorita m am apucat de sala am luat vreo cateva kg in u 6 luni de sala dar mi am cumparat creatina capsune, si vreau sa iau dar vreau sa stiu daca exista riscul sa ma ingras de la ea!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Coma21 a răspuns:

Nu, doar de la caloriile imense ce le are laughing dar putin probabil.