| Danieldannut01 a întrebat:

Am luat creatina 3 luni și de la 86 de kg am ajuns la 91, iar acum 5 săptămâni am fost plecat și nu am mai putut lua, acum greutatea mea a revenit la 86 kg, deci întrebarea mea este dacă am slăbit pentru ca nu am mai folosit creatina

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai slabit fiindca nu ai mancat suficient, nu pentru ca nu ai mai luat chimicale.

| AnastasiaK a răspuns:

De antrenament nu mentionezi nimic vad, de alimentatie nici atat happy Așa că sigur, creatina e de vină, alături de spiridușii din pădure.

| Danieldannut01 explică (pentru AnastasiaK):

Spiriduși din pădure sigur sunt de vina, creatina nu sunt sigur, oricum Alimentația mea e de 6 mese pe zi + 2 shakuri mega mass, și antrenamentul meu e tot la fel ca întotdeauna nu am schimbat nimic