| DanielDanny a întrebat:

Adultii pot folosi crema cu protectie solara pentru copii?
Ma gandeam, copii au pielea mai sensibila, deci ar trebui sa fie protectia mai puternica, si de ce sa nu fie buna si pentru adulti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Nu are treaba ca e de copii sau adulti, pe tine te intereseaza factorul de protectiewinking scrie pe fiecare cat de puternica e protectia, daca e chimica sau minerala.

1 răspuns:
| Mihhhhhhhh a răspuns:

Este foarte buna mai ales dacă ai pielea foarte albă și te arzi. Nu te mai înroșești și te bronzezi frumos.