| 334499 a întrebat:

Ai avut vreodata un moment in existenta ta cand pentru o clipa sau cateva secunde nu mai stiai unde esti sau/si cine esti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gloria a răspuns:

Cum sa ai o boala mintala?straight face E vorba de cateva secunde in care de exemplu te uiti in oglinda si nu stii cine esti! este ceva foarte greu de explicat...si am simtit asta fara sa beau nu stiu cate sprituriwinkingiar sentimenul pe care l-am avut dupa o anestezie nu este acelasi despre care cred ca intreba trilulilu89@ era cu totul altceva happy ma rog nu vreau sa contrazic pe nimenihee hee

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dupa câte un chef cu băieţii se întâmplă, unul sau altul, sau eu, să păţim acest lucru.hee hee Dar trece repede când dai cu ochii de nevastă sau soacră.

| Tourniquet a răspuns:

Eu am patit la varsta de 6 ani jumatate, dupa operatia de apendicita. straight face.

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Da normaaallaughing dupa o betzie zdravana, nu mai stiam nici cum ma cheama, nici unde sunt, unde stau, da nici daca mai traiesc a 2a zihee hee

| gloria a răspuns:

Dastraight facee cel mai ciudat sentimentstraight facemi se intampla des in mare parte cand sunt singura acasastraight face

| lynysyk a răspuns:

Da dupa anestezie.nu as mai vrea sa stiu ce e aia. e groaznic

| deia a răspuns:

Da mi s`a intamplat si mie.

nu stiu cum as putea sa explic thinking

f ciudat laughing.

| simona_6231 a răspuns:

Cum sa nu ma stiu cine suntlaughing, mie una nu mi s-a intamplat niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa numai stii cine esti trebuie sa ai o boala mintala, sau sa fii prost sa zici ca numai tii minte cine estihappy, Da s-a intamplat doar sa numai stiu unde sunt dupa 5-6 sprituri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nop, nu-mi amintesc sa fi patit asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha, am vazut si ce-au raspuns ceilalti. Deci eu nu ma imbat, nu am fost operat, deci nici anestezie nu am avut sansa sa fac... explicabil de ce nu mi s-a intimplat sa trec prin asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat sa nu stiu unde sunt, si mi se mai intampla atunci cand ma pun cu capu pe perina, la un capat al patului, si ma trezesc jos sau la celalalt laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da