| Medema a întrebat:

Ai voie sa te saruti daca ai aparat dentar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Da, ai voie si nu este nimic anormal, atat timp cat partenerul tau nu este incomodat, desi daca respectati tehnicile initiale ale sarutului nu cred ca se va sesiza prezenta unui aparat dentar.
Mult noroc!

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, normal atata timp cat nu te incomodeza rau... nu este o problema.
Pa!

| Danysan a răspuns:

Daca ai voie laughing-Buburuza normal ca ai voie dar se simte cam naspa.Totul depinde de partener, deoarece unii se cam feresc sa, sarute pe cineva cu aparat.

| Medema explică (pentru Danysan):

Buburuza sunt baiat(nu stiu de ce toata lumea ma confunda)Am pus intrebarea asta pentru prietena mea!laughing))(Cred ca de la nume mi se trage!)

| Madayna a răspuns:

Da normal ca ai voie.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Da,ai voie.

| JohnnyWylde a răspuns:

Nu, exista riscul ca el sa-si prinda limba in aparatul tau.

| marinaa9 a răspuns:

Da, eu am aparat dentar si nu am nici o problema cand ma sarut, nici nu simit ca il ai sau. ceva de genul

| g4mma a răspuns:

Nici vorba.Cum sa faci asa ceva?

| Ankutzaaa a răspuns:

Desigur, asta nu are nicio legatura.
Baga marebig grin

| K4sZz a răspuns:

Da ai voie daca prietena ta nu este incomodata de acesta. Eu am aparat dentar (sunt baiat) iar prietena mea nu are nicio problema cand ma saruta sau eu o sarut. Asa ca ai voie.

| RegeleRegilor a răspuns:

Da! ai voie.