| Noname_8352 a întrebat:

Cum e sa te saruti cu aparat >dentar?:" Funditaa:X

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Aparatul dentar nu se prea simte, iti zic din experienta.
Poate doar daca dati cu, va dinte in dinte... desi nu prea cred.
Sau ar mai fi o posibilitate, daca acela cu aparat dentar are gura mai deschisa decat celalalt.
Dar nu`ti fa griji, in nici o situatie nu e foarte "observabil" sau "simtibil" aparatul, aproape trece neobservat

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

pfiiu straight face e f naspa phbbbbt

| AndaWest a răspuns:

Nu are nici o treaba doar nu te saruti cu dintii, nu?

| Aniiia a răspuns:

Pai nu stiu exact. cred ca bleack(ma refer la baiat) dar la fata nu prea. fundita?

| CookieșiParty a răspuns:

Incerci sa te saruti pe buze!

| Veroniquest a răspuns:

Tot asa...si eu am aparat dentar, poate ti se pare la ince[ut ciudat dar dupa.e super oktongue

| danySLIPKNOT a răspuns:

Daca tu ai aparat dentar nu stiu... dar tin minte ca am sarutat o fata cu aparat dentar si a fost destul de misto

| ayana_8049 a răspuns:

Adevarat.e ciudat la inceput doar pentru cel care poarta aparat, dar dupa te obisnuiesti si devine din ce in ce mai bine