| lilwayne19 a întrebat:

Ajuta la acnee argila pudra, ca eu o folosesc de vreo 5 zile si nu am vazut ca are ceva efect, imi spune-ti va rog?, sau ce ar trebui sa incerc, mentionez nu am o acnee severastraight face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

Buna! pe mine m-a ajutat argila dar eu nu am probleme cu acneea dar am o prietena si i-au cam trecut cosurile si pct negre dar si excesul de sebum. Sper ca te va ajuta si decat sa dai cateva sute de lei p o crema care n u actioneaza mai bine fa-ti o masca facuta in casa macar stii ce continekiss

3 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Dimineata inainte de micul dejun ia un varf de cutit de drojdie proaspata, cel putin o saptamana zi de zi.

| sandulachedragos a răspuns:

Simplu si adevarat. apa si sapunul zilnic si seara si dimineata. curatare un tampon ud in spirt si dat pe toata fata. stud med gen.

| sandulachedragos a răspuns:

Clearasil a mer perfect la mine. si ai grija sa eviti mereu sa pui mana murdara pe fata! stud med gen