| ady3600 a întrebat:

Ajuta omega 3 la invatatura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ar trebui sa inveti singura, fara toate porcariile de medicamente...

| tenshi261 a răspuns:

Nu cred..la mine nu a functionat.
funda?>

Răspuns utilizator avertizat
| NonEinstein a răspuns:

Tot ce face omega 3 este :scade colesterolul, protejeaza inima si prevenirea cancerului.Ca te ajuta putin sa reti mai bine, da.

| ady3600 explică:

Stiu ca are continut mare de ulei de peste si asta ma face sa cred ca ajuta creierul

| Adi132002 a răspuns:

Nu cred, doar calciu, pentru putere uitate pe wikipedia

| Jhonye a răspuns:

Nu mai bine ia memo+