| anishka a întrebat:

Ajutatoma va rog. am fost vopsita timp de 2 ani intruna. acum nu ma mai vopsesc de 1 ani si cateva luni dar imi cade par mult la spalare sau la pieptanare. am fost la doctor si mi-a dat o masca de par apoi unei de ricin.nu a avut nici un rezultat parul tot imi cade. spuneti-mi va rog un produs sa ma ajute sa nu imi mai cada parul sad va rog as fi recunoscatoare. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lauragd a răspuns:

Eu folosesc samponul Anaphase de la Ducray pentru caderea parului si mi se pare ca e bun.dar trebuie sa-l folosesti cateva saptamai pentru primele rezultate.Am mai vazut un produs(nu stiu cum se numeste) dar tot face reclama la teleshopping la el.