| xoxo_9953 a întrebat:

Am o mare problema cu parul, sunt vopsita de mult timp dar in ultimele 2-3 luni a inceput sa imi cada par foarte mult, la spalare la pieptanare, si ma speri foarte tare, am folosit o crema pe baza de petrol nici un rezultat! am incercat si cu ulei de rigin degeaba! am ezitat sa mai folosesc si placa de indreptat va rog un sfat?

Răspuns Câştigător
| Danutza_7108 a răspuns:

Pai du-te la farmacie si cere un tratament pentru caderea parului...eu am cumparat toata gama de par de la Kallos si e destul de buna mai ales balsamul face un par fin, bogat si e de ajutor in cazurile in care ai parul lung :il descurci[piepteni] mai repede si nu vei mai pierde asa de mult par.insa depinde si de par daca iti va prii

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Mai vopsestete'
Iti trebuia tie vopsit
Acum inteleg de ce femeile fac gat cand va barbati cu parul lunglaughing
Voi chieliti inaintea barbatilor cu parul lunglaughing