| Kiwifruct a întrebat:

Ajutor am o insomnie si habar nam de ce ma puteti ajuta cu cateva sugestii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndyKama a răspuns:

Castile in urechi si se rezolvawinking

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nici noi habar nu avem de ce te putem ajuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti singura/ullaughing

| DumnezeuTatal a răspuns:

Nu mai sta pana la 3 pe net, si atat.

| Kiwifruct explică:

Sunt o fata si nu pot dormi si nu somniferele nu merg ca sunt inca cipil

| Kiwifruct explică:

Multumesc pentru toti am rezolvat problema.