| Alex9000 a întrebat:

Vreau sa-i fac o farsa iubitei si n-am nici o idee, ma puteti ajuta cu cateva sugestii? big grin

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i ca te-ai indragostit de alta si e mai bine sa va despartiti

| mimiwewem a răspuns:

Pune pe cineva să o sune că ai pățit ceva, să vină urgent la locul faptei după care tu să fii acolo și să-i spui că e o farsă, oferindu-i și o floare.

| Seepty a răspuns:

Spune-i ca te desparti de ea si ca ai gasit alta fata, sau ca ai aflat de la medicul de familie ca ai cancer.

| RuxyzLOL a răspuns:

Sun-o cu numar ascuns si fa-i farse gen "inchide telefonul,de ce ai raspuns, alo familia gaina? voiam sa stiu daca e cocina acasa", curata niste cepe si pune glazura de caramel sau ciocolata pe ele si spune-i ca sunt mere cu ciocolata, cumpara bicuiti oreo, scoate crema si inlocuieste-o cu pasta de dinti. etc