| AndreeaBii a întrebat:

Ajutor! In timp ce mancam, am inghitit un fir de par de al meu. Acum a trecut cam o ora si ma doare foarte tare in capul pieptului! E ceva grav? Va rog, ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Durerea ta e de la altceva, nu are legatura
Stai linistit, trece!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu cred. Si eu am mai înghițit par si iz bine. Daca te duci la doctor ce crezi ca îți face? Te taie ca sa scoată un fir de par? Nu cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai liniștită!
Nu ti se va întâmpla nimic rău.

Cine știe ce factori ti a cauzat durerea de cap happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
posibil ca parul sa iti fi ajuns in plamani, mergi degraba la medic situatia de grava.
O zi buna.

| vladionut94 a răspuns:

Doamne mare este gradina ta da multi o sarita gardul =))))
http://postimg.org/image/pn2y4qi2r/

| laramistigan27 a răspuns:

Da,ii cam grav.Du-te la doctor

| AggroVv a răspuns:

Nu este nimic grav, stai linistit laughing
O sa iasa odata cu "treaba mare" cand te duci la baie rolling on the floor