| TheAndrew1987 a întrebat:

Am inghitit un covrigel (Brezel de la croco) fara sa mescec l-am inghitit intreg si ma doare in piept (capul pieptului) am baut lichide dar tot ma doare! raspuns urgent plz

Răspuns Câştigător
| EUBMV89 a răspuns:

Incearca si mesteca putin miez de paine si inghite-l fa asa de cateva ori, dupa bea multa apa. Mie asa mi-a trecut cand am inghitit o bucata de biscuite nemestecata.

3 răspunsuri:
| 88Kronstadt a răspuns:

Te-ai zgariat putin pe esofag, va trece in timp. Nu mai inghiti totul nemestecat, ca strutul laughing

| GeorgePiticul a răspuns:

Du-te neaparat la doctor. Poate sa devina mai grava durerea asta

| Anonymus995 a răspuns:

Am facut ceva asemanator o data.am inghitit o bucata de ambalaj de bomboana.nu intreba cum am reusitlaughing si eu simteam ca e inca acolo insa e doar tiai zgariat putin esofagul. daca nu ai probleme de respiratie atunci esti ok.o sati treacabig grin