| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Am fost la piscina cu prietenii si din greseala am inghitit apa din bazin, iar acum ma doare in partea dreapta a pieptului cand expir.E ceva grav sau o sa treaca in ceva timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa iti treaca, stai linistita, probabil ti-a intrat apa in gat prin nas, laughing sau ceva de genul asta. Iti va trece.

Răspuns utilizator avertizat
| Luminou a răspuns:

Ar trebui sa mergi la doctor pentru ca asta depinde de imunitatea ta '-'

| frumixxxbubulina a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie stai linistita iti va trece in ceva timp. FUNDITA