| artista96 a întrebat:

Ajutor! sunt deja 3 saptamani de cand mi-am facut gaura in ureche si de o saptamana mi s-a infectat. Scot cercelul de aur de 2 ori pe zi si strang sa iasa puroiul iar apoi pun betadina si cercelul il dezinfectez cu spirt inainte sa il bag in ureche. Nu ma mai doare atat de tare ca inainte dar inca simt ceva tare si dureros cand apas si urechea este mereu calda.Nu vreau la doctor!

Crema de galbenele este buna?
Vreau cat mai multe raspunsuri si repede, v-am pupat:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Asta vroiam sa-ti recomand si eu, crema de galbenele, e foarte buna, e un antibiotic natural

| denisuk12 a răspuns:

Poate esti sensibila la aurhappy ceva asemanator am patit si eu, lasa sa se vindece si pune-ti un cercel de argint big grin Bafta happy