| MariaaAlexia a întrebat:

Ajutor! Va rog nu luati la misto problema mea!
Acum 30 de minute a venit fratele meu de 20 ani si m-a batut : imi curgea sange din nas si am si vanatai.
Ce pot face? El fiind adult sa bata un minor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| kopli a răspuns:

Dar minorul, cu ce a gresit?
Ce poti face? Sa-ti pui comprese reci pe vanatai si pe viitor sa nu mai faci prostii.

| nelyjoly a răspuns:

Ti-ai pus intrebarea cu ce ai gresit daca ai ajuns in situatia asta.

| T4zu a răspuns:

Sa fi mai atent la ceea ce faci, bataia nu se ia din senin.