| ursachy a întrebat:

Albirea dintiilor stie cineva vreun leac in afara de bicarbonat de sodiu, sare si lamaie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Sigur.rolling on the floor)))))mersul la dentistwinking

| frikk a răspuns:

Serios acum -> este si un gel care te dai cu el pe dinti si ti albeste frumos de tot.dar nu imi mai aduc aminte.cauta si tu pe net gel pentru albirea dintiilor.

| yonutz2208 a răspuns:

Pasta de dinti

| roxana855 a răspuns:

Nu iti recomand sa iti faci la stomatolog albire pentru ca iti poti strica smaltul dintilor si dupa albire cum bei cafea sau ceva cu cofeina sau daca esti fumator o sa iti para rau! sunt gelurile acelea de albire pentru dinti nu stiu cat sunt de bune, dar cel mai eficient spalatul pe dinti de cel putin 3 ori pe zi adica dupa fiecare masa!