| dodo01 a întrebat:

Alergat 8 la 8 jumate.[jogging]
100 de genoflexiuni dimineata
100 de abdomene dimineata
100 de genoflexiuni seara
100 de abdomene seara
10 minute de coarda dimineata
Masaj pe burta, fese si picioare cu Relax&Tone +crema anti

celulita
Exercitii dimineata pentru picioare
Exercitii dimineata pentru fese
Alimentatie sanatoasa
Luni si Vineri 1 ora de dans modern]
Sambata alergari la stadion
Duminica sala 2 ore

Slabesc? >:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Daca le faci pe toate corect, adica alergatul sa fie alergat, nu plimbat, cum am vazut la unii ca "alearga", abdomenele sau genuflexiunile sa nu fie facute pe jumatate, si ai o alimetatie sanatoasa avind un metabolism normal (daca e scazut, orice ai face, tot grasa ramii), atunci ai sanse sa slabesti. Asta trebuie sa vezi tu la citeva sapatamini de cind ai inceput totul. A am uitat un lucru: perseverenta. Daca nu te tii de program, nu vei slabi deloc.

3 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Ca sa reusesti nu trebuie sa ajungi neaparat la o tinta ci sa stii cand sa te opresti. Fundita?big grin

| stangaionut a răspuns:

Wow daca numai mananci paine alba ciocolata si altele ai sanse

| marculescumihai a răspuns:

Sportul e FOARTE BUN, dar ai nevoie si de un regim alimentar, pus cat de cat la punct!
Si la intrebarea ta raspunsul meu este:daca ti cont si de mancare DA!
Fundoi?laughing